• Надійність

    у ненадійному світі
  • Надійність

    у ненадійному світі
  • Надійність

    у ненадійному світі
1
/
3
/

Наша Історія

ТзОВ «Венол Україна» – офіційний ексклюзивний імпортер продукції ТМ  «VENOL»  в Україні. Підприємство засноване за участю акціонерів Venol Motor Oil , в  зв’язку з чим  з 2005 року є основним імпортером товарів  ТМ  «VENOL». На сьогодні, завдяки мережі власних філій та партнерів компанії, споживач має можливість придбати продукцію ТМ  «VENOL» на всій території України.

Про Нас

Наша місія

Підприємство VENOL GmBH створене в Німеччині 2002 році. Девіз фірми: «не існує продукту який ми не можемо виготовити, потребуємо лише трошки часу».

Наші цінності 

Пропонуємо сучасні високоякісні оливи для автомобілів та промисловості, а також експлуатаційні рідини та автокосметика. Флагманом в лінійці олив є продукція групи   Active Power. Це серія високотехнологічних олив, що сприяє досягненню найвищої потужності двигуна без додаткових витрат палива.

Сертифікати

Динамічні зміни на ринку мастильних матеріалів призвели до систематичної співпраці в технологічній галузі з передовими науково-дослідними інститутами.

Компанія отримала сертифікат системи підтвердження менеджменту якості ISO 9001:2008 . Співпрацюємо з передовими виробниками двигунів внутрішнього згорання, що підтверджується відповідними технічними допусками нашої продукції.

Гарантуємо, що робимо все можливе для того, щоб Ви отримували найкращі продукти для Ваших потреб.

VENOL-semi-diesel-truck-10W402

Venol_Semisynthetic_UHPDO_Turbo

certyfikat-01-daimler

certyfikat-02-daimler

certyfikat-03-daimler

certyfikat-04-iso

certyfikat-05-iso

certyfikat-06-iso

certyfikat-07-iso

certyfikat-08-iso

certyfikat-09-swiadectwo

Наші Контакти

Адреса: м. Львів,79035 вул.Зелена 147
Телефон: (032) 2405-105, 2404-205, 2404-255
Email: market@venol.com.ua